Konečne som sa dostal k spracovaniu fotiek, tak by som chcel spísať pár informácií k Minitre.

V prvom rade by sme chceli poďakovať všetkým vám, ktorí ste prišli a špeciálne tým, ktorí dokončili náročnú tohtoročnú trať. V druhom rade treba vysloviť veľkú vďaku všetkým naším pomocníkom na stanovištiach. A v treťom rade treba pochváliť účastníkov, ktorí prišli už v piatok a užili si moju vymyslenú a kompletne textovo prepísanú nočnú trasu. Takže ďakujeme! 🙂 Zároveň veríme, že budúci rok si ju zajazdí väčší počet účastníkov.

Tento rok sme Minitru poňali trošku iným spôsobom, pretože mnohí z vás minulý rok vyslovili názor, že prišli do Nitry a nejazdili skoro vôbec v Nitre. Preto ste sa tento rok po nej povozili poriadne a poriadne sa aj nachodili a vypotili :-). Spraviť tradičný šípkový itinerár v meste nie je žiadna sranda a preto sme si na seba ušili bič s mapami. Treba el priznať, že sme ho ušili aj na vás. A potom znova na seba, čo vyústilo do toho, že sme fest nestíhali.

Koniec koncov ale všetko dobre dopadlo a veríme, že sa znova stretneme aj o rok. Chystáme pre vás niečo špeciálne!

Nočnú jazdu vyhrala posádka č. 5 (Kika a Miloš), hoci treba priznať, že výsledky boli veľmi veľmi tesné.

Dennú dezorientačnú rallye vyhrali tí naozaj najlepší, pretože nielen ukázali svoju húževnatosť, ale aj fyzickú zdatnosť a asi aj trošku šťastia. Vyhodiť a udržať pružinku na hlave za 2 sekundy, to je heroický výkon :-). Pri dennej rallye sme vyhodnocovali tri víťazné miesta, ktoré vyhrali:
1. miesto posádka č. 9 (Janka a Erik)
2. miesto posádka č. 19 (Diana a Michal)
3. miesto posádka č.7 (Laura a Jakub)

Galéria, čo sme stihli nafotiť:

A ešte niečo od vás: