Registrácia

už len posledný krok...

Max. počet posádok

Dĺžka trasy v km

Štartovné

Počet vražedných nástrojov

Základné informácie


Ďalší účastníci


Zraz a ubytovanie

Ubytovanie budeme rozdeľovať prioritne pre posádky, ktoré prídu na dve noci a tak, aby sme čo najlepšie využili kapacitu.
Po registrácii prosím od nás očakávajte e-mail, kde to každému zhrnieme a spočítame. Keďže izby sú rôzne, nevieme to spraviť automatizovane.


Apartmánový blok (17€/osoba/noc) - niečo ako bunka, kde sú maximálne 4 izby (1, 2, 3 posteľové), ku ktorým prislúchajú dve sociálky. Už sú voľné len jednoposteľové izby!
Budova (12€/osoba/noc) - jednoduchšie ubytovanie, spoločné (oddelené) sociálky na chodbe pre všetky izby.

Zo strany majiteľa ubytovania nie je domáci miláčik úplne preferovaný. Ale ak sa nedá inak, ideálne malé plemeno, musí mať svoj vlastný pelech (nepoužívať postel) a dávať pozor, aby nezničil vybavenie. Buďme prosím opatrní. Chceme, aby nás pustili do areálu aj budúci rok :-). Poplatok za noc 5€.


Stravovanie

Raňajky budeme počítať na počet osôb uvedených vyššie. Ak prídete s malým bábätkom, ktoré síce berieme ako dieťa s vami, ale nechcete pre neho raňajky, prosím napíšte nám dole do poznámky.

Sobotnú večeru nám zabezpečia na ranči. Ešte bude predmetom diskusie, ale pravdepodobne niečo kotlíkového typu :-). Odporúčame aj tým, ktorí nebudú bývať na ranči. V okolí nie sú večer žiadne iné možnosti stravovania.Zrazové tričko (len na objednávku)

Cena trička 15€/kus. Platba predom.
Sieťotlač (takže veľa vydrží).
Strih unisex.
Uzávierka objednávok 1.6.2023
Niečo objednáme možno navyše, ale nedá sa na to spoľahnúť 🙂

Ak chcete tričká pre celú rozvetvenú rodinu, napíšte nám prosím veľkosti a počty do poznámky dole.


Platba

Cena štartovného 25€ pre posádku pri platbe predom, 30€ pri platbe na mieste.
Štartovné zahŕňa navigačnú rallye v piatok aj sobotu, tabuľku so štartovným číslom, nálepky, darčeky…
Účet pre platbu predom IBAN: SK12 8330 0000 0022 0116 4035 (príde vám aj v potvrdzovacom e-maily)
Do poznámky pre príjemcu prosím uveďte vaše meno, priezvisko a čo platíte (Napr. Janko Minikár štartovné, ubytko, tričká). Ak chcete aj ubytovanie, počkajte prosím na náš email, kde to zosumarizujeme.