Viem, MINITRA už je nejaký ten týždeň za nami, no dostať sa k tomu, aby som niečo napísal a posťahoval fotky, to je ťažko 😅. Každopádne, chcel by som vám všetkým poďakovať, že ste prišli a strávili tento deň/dni s nami a s našimi úžasnými autíčkami. Podľa vašej odozvy berieme, že sa aj vám páčilo… a do budúceho roku sme z odovzdaných dotazníkov dostali pár nápadov, takže, dúfam, zase MINITRU posunieme o kúsok vyššie. Tento rok sa nás tam stretlo niekde do 50 áut s tým, že nie všetci súťažili a niektorí došli len na kukačku (hlavne keď tam cez deň nikto nebol 😂). Musím sa priznať, že takéto číslo sme pred šiestimi rokmi, keď sme vymysleli nultý ročník, ani vo sne nepredpokladali. Takže ďakujeme, že nás a tých pár nadšencov okolo MINI podporujete!
Zároveň by som znova rád poďakoval aj našim kamarátom z Pivovar NILIO, ktorí nám zabezpečili fajnové nealko pivko. A Red Bull-u za osvieženie a pekné dievčatá, ktoré tiež priniesli aj MINI, nech si pokecá so svojimi 😁.
No a v neposlednom rade by som rád poďakoval aj našim pomocníkom, ktorí či už boli na stanoviskách, varili guláš, sťahovali s nami tú hromadu vecí (tam aj späť)… je toho kopa a bez nich by to bolo veľmi náročné zorganizovať!
Ďakujeme a vidíme sa o rok!
Ondrej

Fotky s pivkami Nilio zo štartu:

Pár fotiek s výhercami:

Fotky z drona od Richarda:

Fotky od Paťa: